DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

CANE CORSO ITALIANO - chovatelská stanice CZECH VELVET

Nejdříve jsem k psím kámošům chtěla vložit jen pár fotek. Ale nakonec jsem si řekla, že v životě naší psí holky hrají tak velkou roli, že by byla ostuda nenapsat o každém z nich pár řádek. Na fotkách je jen těch pár nejbližších, nejbláznivějších, těch u kterých byl zrovna k dispozici foťák. Valentina si kromě nich hraje snad se všemi pejsky, fena, pes, malý, velký, všechno jedno, hlavně ať si hrajem. Má zvláštní a milou vlastnost, že u malého psa, který se jí bojí nebo u velkého, který na ni startuje, zalehne hlavou na zem (zadek trčí k obloze) a dělá na něj "culili", já jsem hodná, pojď dělat blbosti, kašli na strach, já jsem hodná, já si ráda hraju, případně, kašli na boj, budeme se radši honit ..

Takže k těm "nejvěrnějším". Od nejútlejších týdnů si chodila na louku hrát s o den mladším dobrmánkem Beníkem. Že to přežili ve zdraví, tak to byl asi nějaký zásah z hůry. Dodnes slyším to cvakání zubu o zub a vidím ty jejich výskoky 2 m do výšky, zapření o sebe hrudníky, hrůza. Asi od 1 roku pravidelně blázní s fenkou brazilské fily, vychází spolu neskutečně přátelsky. Na cvičáku trénujeme s HW Arinkou, NO Heidi a NO Tenou. Od Arinky vydrží Valentinka všechno na světě. Arince dělá radost když může na Valentinu dorážet, ta aby jí "tu radost udělala" je ochotná i zalehnout na záda a naoko se vzdát.


Na fotkách najedete Valentinu vždy jako tu "nahoře" a mezi kamarády jsou fenka brazilské fily Bella, stejně starý dobrman Ben, vlající "blondýna" je howavartí slečna Arinka (Ariana Sideric Miks), německá ovčanda Heidi - s těmahle holkama Valentina trénuje a blázní na cvičáku, mezi caníky najdete Ernesta a jeho bratra Geezera (s Naomi ho vychovávají v ZOO), na další fotce ze ZOO společně s polobráchou Peetem (nejkrásnější hlava CC pro rok 2004 a 2005 - kromě jiného!!!), velké soupeření s Kailem je z výstavy v Rychetách, fotka z naší zahrady je s Jerrym, pražským krysaříkem. Zasněžená fešanda s úsměvem není Valentina, ale brazilská fila Bella.